Den školy SZeŠ Lanškroun 2018

10. 5. 2018

Již 19. ročník Dne zemědělské školy proběhne v sobotu 12. května v areálu SZeŠ Lanškroun v Dolním Třešňovci. Na tradiční akci, která každoročně přiláká víc a víc diváků se podíleli  SZeŠ Lanškroun, JK Lanškroun, Pardubický kraj, Agrovenkov o.p.s., akci podporuje také město Lanškroun.

Den zemědělské školy nabízí již tradičně bohatý program. Připravena je přehlídka a dražba plemenných zvířat (https://www.szes-la.cz/drazba-zvirat/), přehlídka zemědělské techniky, ukázky agility, canisterapie, lukostřelba, králičí hop. V kryté jízdárně se můžete podívat na ukázky westernového ježdění a přirozené komunikace s koněm, během dne je možno se svézt na kočáře s koňmi. Zájemci se mohou účastnit i ukázkové pitvy. Pro děti je připraven dětský den, dětské cross country a svezení na ponících. Návštěvníci si mohou prohlédnout budovu školy i moderní areál školního statku a také arboretum a chov drobných hospodářských zvířat. 

Na škvárovém kolbišti po celý den probíhá již 38. ročník tradičních skokový závodů O hliněný pohár. Občerstvení je zajištěno po celý den a vzhledem k bohatému programu můžete v areálu Střední školy zemědělské a veterinární příjemně strávit třeba i celý den. Bližší informace pro diváky na https://www.szes-la.cz/skola/den-skoly/ 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.více informací
beru na vědomí

Chovatelské družstvo Impuls, družstvo
Bohdalec 122, 592 55 Bobrová, Czech republic
IČO: 26243601, DIČ: CZ26243601, e-mail: info@chdimpuls.cz, web: www.chdimpuls.cz, fax: 226 015 139